O společnosti

Společnost PBL Technika s.r.o. se specializuje na stavební a elektromontážní práce, které převážně souvisí s výstavbou, rekonstrukcí a údržbou železniční dopravní cesty (stavby nástupišť, technologických budov, zabezpečovací a sdělovací zařízení, ohřevy výměn, měnírny a trafostanice). V rámci divize 2 – elektrotechnika se zabýváme také energetikou, tj. vyvedení výkonu v elektrárnách, rekonstrukce chladících věží, trafostanice, VN a NN rozvody a v neposlední řadě též projekcí.

V menším rozsahu se naše společnost zabývá také pozemními stavbami (rekonstrukce domů a bytů, zateplení budov, apod.) a technickým zařízením budov (elektroinstalace včetně hromosvodů a revizí, sdělovací a zabezpečovací technika, kamerové systémy).

Společnost PBL Technika s.r.o. za dobu své působnosti realizovala řadu významných staveb po celé České Republice. Podrobnější popis námi realizovaných zakázek naleznete v záložce REFERENCE.

Aktuálně se společnost PBL Technika s.r.o. dynamicky rozvíjí, což se odráží na realizování stále náročnějších a větších zakázek. Dále se také zvyšuje počet zaměstnanců, kterým zajišťujeme pravidelná školení pro zvýšení odbornosti celé společnosti. Naše společnost spolupracuje s několika středními školami a odbornými učilišti pro které nabízí odborné praxe studentům. Současně s rozvojem společnosti rozšiřujeme vozový a strojový park a také technické vybavení společnosti.